500W-STADIUM LIGHT - LENS 5050
Previous
Next
500W-STADIUM LIGHT - LENS 5050
STADIUM - LENS 5050
LED MODULE BACK CHOKE FLOOD LIGHT
WATTAGE
LUMENS
MODULE
PCB DIM
PRODUCT DIM
CCT
STD PACK
500 W
65000
40 X 140 X 10
410 X 575 X 40
1
Related Services
1000 W-STADIUM - LENS 5050
Read More
600W-STADIUM LIGHT- LENS 5050
Read More
400W-STADIUM LIGHT - LENS 5050
50W -STADIUM - LENS 5050