300W-STADIUM LIGHT- LENS 5050
Home
Services
300W-STADIUM LIGHT- LENS 5050
Previous
Next
300W-STADIUM LIGHT- LENS 5050
WATTAGE
LUMENS
MODULE
PCB DIM
PRODUCT DIM
CCT
STD PACK
300W
40000
40X140X6
410X345X40
6K/4K/3K
2
Products Tag :
Related Products
200W-STADIUM LIGHT- LENS 5050
50W -STADIUM - LENS 5050
150W -STADIUM LIGHT - LENS 5050