200W-STADIUM LIGHT- LENS 5050
Previous
Next
200W-STADIUM LIGHT- LENS 5050
STADIUM - LENS 5050
LED MODULE BACK CHOKE FLOOD LIGHT
WATTAGE
LUMENS
MODULE
PCB DIM
PRODUCT DIM
CCT
STD PACK
200 W
26000
40 X 140 X 4
410 X 230 X 40
4
Related Services
150W -STADIUM LIGHT - LENS 5050
Read More
1000 W-STADIUM - LENS 5050