100W-STADIUM LIGHT - LENS 5050
Home
Products
100W-STADIUM LIGHT - LENS 5050
Previous
Next
100W-STADIUM LIGHT - LENS 5050
STADIUM - LENS 5050
LED MODULE BACK CHOKE FLOOD LIGHT
WATTAGE
LUMENS
MODULE
PCB DIM
PRODUCT DIM
CCT
STD PACK
100 W
13000
40 X 140 X 2
205 X 230 X 40
10
Products Tag :
Related Products
1000 W-STADIUM - LENS 5050
150W -STADIUM LIGHT - LENS 5050
50W -STADIUM - LENS 5050