600W-STADIUM LIGHT- LENS 5050
Home
Products
600W-STADIUM LIGHT- LENS 5050
Previous
Next
600W-STADIUM LIGHT- LENS 5050
WATTAGE
LUMENS
MODULE
PCB DIM
PRODUCT DIM
CCT
STD PACK
600W
78000
40X140X12
615X460X40
6K/4K/3K
1
Products Tag :
Related Products
400W-STADIUM LIGHT - LENS 5050
1000 W-STADIUM - LENS 5050
200W-STADIUM LIGHT- LENS 5050
50W -STADIUM - LENS 5050