500W-STADIUM - LENS 5050
Home
Products
500W-STADIUM - LENS 5050
Previous
Next
500W-STADIUM - LENS 5050
STADIUM - LENS 5050
LED BACK CHOKE FLOOD LIGHT
WATTAGE
LUMENS
MODULE
PCB DIM
PRODUCT DIM
CCT
STD PACK
500 W
65000
206 X 260 X 2
390 X 390 X 80 X 2
1
Products Tag :
Related Products
50W -STADIUM - LENS 5050
100W-STADIUM LIGHT - LENS 5050
150W -STADIUM LIGHT - LENS 5050